Företagsledning

VD Mama Mia AB
Eva Laurin
eva.laurin@mamamia.se
070-770 00 29

Grundare och styrelseordförande
Christina Wahlström
christina.wahlstrom@mamamia.se
070-390 00 37

Marknad
Åsa Wahlström
asa.wahlstrom@mamamia.se
0708-10 45 00

IT
Stefan Wahlström
stefan.wahlstrom@mamamia.se
0708-88 25 23

HR-ansvarig Mama Mia och To Care
Kamilla Hagel
Frågor gällande rekrytering, arbetsmiljö och övriga HR-frågor.
kamilla.hagel@mamamia.se
08-50649052

Ekonomichef Mama Mia och ToCare
Carolina Nyberg
carolina.nyberg@mamamia.se

Verksamhetschef för MVC och BVC
Birgitta Klang
birgitta.klang@mamamia.se

Verksamhetschef för Ultraljud
Kate Fjeldseth
kate.fjeldseth@mamamia.se

Medicinskt ansvarig läkare för MVC
Magdalena Cappelli

VD ToCare AB
Sara Bergman Löfgren
sara@tocare.se
070-779 29 53

Verksamhetschef för Husläkarmottagningen ToCare City
Kenneth Ilvall
kenneth@tocare.se

Verksamhetschef för Husläkarmottagningen ToCare Solna
Christian Rauer
christian.rauer@tocare.se