kvinnliglakare

Press & Media

VD Mama Mia AB
Eva Laurin
eva.laurin@mamamia.se

0707-70 00 29

 

Marknad
Åsa Wahlström

asa.wahlstrom@mamamia.se
0708-10 45 00

 

IT

Stefan Wahlström

stefan.wahlstrom@mamamia.se

0708-88 25 23

 

 

 

Verksamhetschef för MVC och BVC
Birgitta Klang
birgitta.klang@mamamia.se


Verksamhetschef för Ultraljud

Kate Fjeldseth
kate.fjeldseth@mamamia.se

 

VD ToCare AB

Sara Bergman Löfgren

sara@tocare.se

070-779 29 53


Verksamhetschef för Husläkarmottagningen ToCare City
Kenneth Ilvall

kenneth@tocare.se

 

Verksamhetschef för Husläkarmottagningen ToCare Solna
Christian Rauer
christian.rauer@tocare.se